Online Hukuki Danışmanlık

 

Online Avukat

 

Antalya Avukat ofisimiz yüz yüze hukuki danışma hizmeti verdiği gibi, avukat ofisimize gelemeyen kişiler veya Antalya dışında bulunan kişi ve kurumlara yazılı ve sözlü olarak telefon, mail, whatsapp  gibi hizmetler aracılığı ilede online hukuki danışma hizmeti vermektedir. 

''Online danışma hizmeti'' yüz yüze görüşmek için fırsatı olamayan kişilere, yurt dışında ve Antalya dışında yaşayan kişi ve kurumların  ''Antalya avukat'' arayışlarında büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

Online Hukuki Danışma

Online Hukuki danışma hizmeti almak isteyen kişilerin öncelikle mail veya telefon yolu ile bizimle iletişim kurarak randevu almaları, danuşmak istedikleri konu hakkında elinde bulunan belgeleri bilgi@avukatebrucebi.com mail adresinden bize iletmeleri gerekmektedir. İncelenecek evrakların bulunması halinde alacağınız hukuki danışmanlık hakkında konunun titizlikle araştırılması ve evrakların incelenmesi gerekeceğinden mutlaka randevu tarih ve saatinizi ofisimizden teyit etmeniz gerekmektedir.

 

Online Danışma Ücretinin Ödenmesi

Avukat danışma ücreti internet sitemiz üzerinden sanal güvenli ödeme yaparak bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ödeme yapmadan önce mutlaka büromuz ile irtibata geçilip alınacak hukuki danışmanlıl alacağınız konu ve müsaitlik durumu öğrenilmelidir. 

Hukuki danışma ücreti Barolar Birliğinin yayınladığı avukat vekalet asgari ücret tarifesi üzerinden alınmaktadır.

 

ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Antalya Avukat - Antalya Hukuki Danışma - Online Avukat

Etiketler; Antalya avukat, avukata sor. avukat danışma, antalya avukat danışma, online avukat, antalya avukatları, avukata soru sor,sanal avukat, hukuki danışma